SK | CZ

Sme rodinnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti návrhu a výroby modulárnych riešení.

BAUGRUP je popredným výrobcom certifikovaných kontajnerových modulov na Slovensku a v Českej republike. Naše kontajnery slúžia najmä ako obytné, kancelárske a sanitárne priestory stovkám zákazníkom. Ich výhodou nie je len ich mobilita, ale aj modularita. Kontajnery sa dajú spájať do väčších funkčných celkov.

Okrem výroby kontajnerov vlastníme aj najmodernejšiu CNC linku značky HOWICK, na ktorej výrábame ľahké, tenkostenné oceľové profily. Ide o jedinečný stavebný systém certifikovaný pod značkou BAUCORE®®. Špecializujeme sa na vývoj a výrobu ľahkých oceľových konštrukcií pre mobilné, modulárne a záhradné domy, ktoré vyvážame do mnohých krajín EÚ a Veľkej Británie. Tieto produkty predávame pod našou obchodnou značkou MOOH® a našími zákazníkmi sú väšinou menší a stredný stavitelia, menší developeri, ale aj jednotlivci, ktorý si chcú dom dokončiť svojpomocne. Na Slovensku a v Čechách zastupujeme najväčšieho európskeho výrobcu prívesov pre mobilné domy, holandskú značku Vlemmix. Tie tvoria základ našich detailne prepracovaných skeletov pre mobilné domy na kolesách (tiny house). Naši skusení inžiniery vedia optimálne navrhnúť skelet pre akúkoľvek stavbu do 3 podlaží vrátane statických výpočtov. Okrem domov, to môžu byť napríklad prístavky, sklady, menšie haly, garáže, dielne, nadstavby, strechy a mnoho iného.

 

1,500 +
vyrobených kontajnerov

200 +
zrealizovaných montáži

 6
odberných miest na SR a ČR

6
rokov na Slovensku

Od výroby až po dodanie k Vám

U nás nájdete nie len kvalitné produkty, ale aj služby. Od slovenskej certifikovanej výroby na mieru až po dodanie ku Vám. A to všetko vo veľmi krátkom čase. 

Kontaktujte nás

Copyright 2023 BAUGRUP s.r.o.