SK | CZ

Návrh a výroba na mieru

navrh modulove kontajnery

Okrem štandardných obytných, kancelárskych a sanitárnych kontajnerov realizujeme projekty na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Navrhli a vyrobili sme stovky kontajnerov pre široké použitie od malých buniek až po poschodové obytné celky. Okrem mobilných kontajnerov navrhujeme na mieru aj ľahké oceľové konštrukcie, ktoré slúžia ako skelety pre mobilné domy na kolesách, modulárne stavby, rekreačné chaty, záhradné domy, garáže a podobne. Všetky naše projekty spĺňajú statické požiadavky a kontajnery rovnako ako aj náš stavebný systém BAUCORE sú certifikované na Slovensku ústavom TSUS. 

Spájanie kontajnerov, predmontáž a montáž skeletov

montaz kontajnerov

Všetky naše kontajnery sú kompletne vyrobené a certifikované na Slovensku, odkiaľ sa prevážajú priamo k zákazníkom. V prípade, že si objednáte dva a viac kontajnerov, ktoré sa majú spájať alebo stohovať na seba do väčších funkčných celkov, náš tím realizuje montáž resp. spájanie kontajnerov priamo u Vás. V prípade naších modulárnych a záhradných domov robíme tzv. predmontáž profilov do väčších celkov (steny), ktoré sa taktiež montujú u zákazníka. Montáž naších skeletov je veľmi rýchla, jednoduchá a nevzniká pri nej odpad.

 

Doprava a vykládka kontajnerov

doprava vykladka kontajnerov

Dopravu kontajnerov zabezpečujeme prostredníctvom naších stabilných dopravcov, ktorí majú autá s rukou alebo platá. Vieme naraz prepraviť aj 2 kontajnery, čím zákazníkovi šetríme náklady. Dopravu počítame z miesta našej výroby t.j. Horné Obdokovce (okres Topoľčany), prípadne z nášho showroomu v Bratislave na Pestovateľskej. Vykládka na mieste osadenia u zákazníka je samozrejmosťou a realizovali sme ich aj na ťažko prístupných miestach či podmienkach. 

Záručný a pozáručný servis, poradenstvo

servis kontajnery

BAUGRUP je stabilná, rodinná spoločnosť roky etablovaná na Českom a Slovenskom trhu. Teší nás, keď sa ku nám vracajú naši starí zákazníci. S mnohými spoločnosťami spolupracujeme už roky a to aj vďaka nášmu prístupu. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste a aj po predaji kontajnerov sme im kedykoľvek plne k dispozícii a to aj po záručnej dobe. Avšak nakoľko sú naše kontajnery takmer bezúdržbové a majú vysokú životnosť, servis či drobné opravy realizujeme len v zriedkavých prípadoch. Na naše ľahké oceľové skelety poskytujeme až 50-ročnú záruku.

Copyright 2023 BAUGRUP s.r.o.